Майданчики для вигулу собак на території міста Луцька

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 06.08.2014

№ 457-1                                                                                                           м.Луцьк

 

Про затвердження схем розміщення майданчиків для вигулу собак

Керуючись  законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону навколишнього середовища», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб»,  на виконання рішення міської ради від 23.07.2014       № 62/31, з метою створення  умов для вигулу домашніх тварин на території міста, правильного поводження з ними, враховуючи важливість поліпшення естетичного вигляду міста Луцька та його епізоотичного стану, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити схеми розміщення майданчиків (місць) для вигулу собак на території міста Луцька  згідно з додатками 1 – 11.
  2. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) при формуванні пропозицій до проекту бюджету міста на 2015 рік врахувати кошти, необхідні для облаштування майданчиків.
  3. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.
  4. Контроль за виконанням  рішення покласти на першого     заступника міського голови Кравчука С.Є., заступника міського голови Соколовську Л.М.

Друк E-mail